ایسوس معرفی گوشی کامپکت زنفون 8 را به شکلی جذاب تأیید کرد

اشتراک گذاری :

تأیید خبر معرفی گوشی کامپکت زنفون 8

ایسوس این بار متفاوت از شرکت‌های دیگر عمل کرده و به شکلی فیزیکی شایعات مربوط به رونمایی از گوشی Zenfone 8 را تأیید کرده است. این شرکت همچنین خبر از معرفی گوشی کامپکت زنفون 8 نیز داده است که این موضوع جذابیت‌های مراسم را دو چندان خواهد کرد.

از ماه‌های پیش شایعاتی مبنی بر اینکه ایسوس قصد یک نسخه کوچکتر از گوشی‌های پیش روی خود را رونمایی کند، به گوش می‌رسید. حالا با دعوت‌نامه فیزیکی که این شرکت برای وبسایت Phone Arena ارسال کرده است، می‌توان با اطمینان گفت که چنین اتفاقی خواهد افتاد.

علاوه‌براین، ایسوس تأیید کرده است که که تاریخ عرضه زنفون 8، روز 12 می 2021، یعنی 22 اردیبهشت ساعت 21:30 به وقت ایران خواهد بود.

از آنجاییکه در تصاویر ارسال شده، به خوبی نام و لوگوی زنفون 8 مشخص است، انتظار نمی‌رود که در این مراسم چیزی جز گوشی‌های مذکور را شاهد باشیم. در این بسته بندی یک محافظ پلاستیکی نیز جای گرفته است که می‌تواند ابعاد دستگاه را به ما نشان دهد. وبسایت Phone Arena گفته است این گلس ابعاد 148 در 69 میلیمتری دارد.

این یعنی سایز گوشی چیزی در حدود آیفون 12 خواهد شد و نه آیفون 12 مینی. با این حال، آیفون 12 هم گوشی چندان بزرگی نسبت به دستگاه‌های اندرویدی نیست. مثلا گلکسی S21 سامسونگ ابعاد 151×71 میلیمتری دارد. بنابراین می‌توان انتظار داشت که نسخه مینی زنفون 8 دارای ابعاد کوچکتر (نه خیلی زیاد) باشد.

این احتمال وجود دارد آنچه را که در تصویر مشاهده می‌کنیم در حقیقت نسخه استاندارد زنفون 8 بوده و نسخه کوچکتری نیز در کار باشد. با این حال، شاید کمی عجیب باشد که ایسوس بر روی این دستگاه عبارت کامپکت را نوشته و محصولی کامپکت‌تر از این هم رونمایی کند. اما اگر چنین چیزی صحت داشته باشد، گوشی کوچکتر احتمالا ابعادی شبیه به آیفون مینی خواهد داشت.

چیزی در حدود 20 روز به تاریخ تعیین شده توسط ایسوس باقی مانده است و این یعنی به زودی جزئیات بیشتری در خصوص گوشی‌های سری Zenfone 8 در اختیار ما قرار خواهد گرفت.

منبع :    phonearena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...