هوش مصنوعی Firefly، عضو جدید خانواده Adobe

اشتراک گذاری :

Adobe به تازگی از خانواده‌ی جدید خود، یعنی Adobe Firefly، به عنوان یک مدل خلاقانه هوش مصنوعی برای تولید تصاویر و جلوه‌های متنی رونمایی کرد. Adobe Firefly دقت، قدرت، سرعت و سهولت بیشتری را ارائه می‌دهد و مستقیماً با سرویس‌های دیگری نظیر Creative Cloud، Document Cloud، Experience Cloud و Adobe Express در تعامل خواهد بود. Adobe Firefly بخشی از یک سری خدمات جدید هوش مصنوعی Adobe Sensei در سرویس‌های ابری ادوبی خواهد بود. با مازستا همراه باشید تا جزییات بیشتر را در اختیارتان قرار دهیم.

Adobe بیش از یک دهه سابقه نوآوری در هوش مصنوعی دارد و صدها قابلیت هوشمند را از طریق Adobe Sensei به برنامه‌های مختلف ارائه می‌دهد. ویژگی‌هایی مانند فیلترهای عصبی در Photoshop،Content Aware Fill  در After Effects، Attribution AI در پلتفرم Adobe Experience و Liquid Mode در Acrobat به مشتریان Adobe امکان ایجاد، ویرایش، اندازه‌گیری، بهینه‌سازی و بررسی میلیاردها محتوا با قدرت، دقت، سرعت و سهولت را می‌دهند. از سوی دیگر این نوآوری‌ها در راستای اصول اخلاقی هوش مصنوعی ادوبی به کار گرفته شده‌اند.

با Adobe Firefly، هرکسی که محتوا تولید می‌کند، صرف نظر از تجربه یا مهارتش، می‌تواند از کلمات برای تولید و ایجاد محتوا به همان صورتی که می‌خواهد استفاده کند. در واقع کافی است کلمات را برای وصف چیزی که می‌خواهید ایجاد کنید به کار بگیرید. در نتیجه تنها کافی است تا محتوای مورد نظر را تایپ کنید تا Adobe Firefly، آن را برایتان ایجاد کند.

ادوبی همچنین Firefly را مستقیماً با ابزارها و خدمات پیشرو در صنعت خود ادغام می‌کند، بنابراین کاربران می‌توانند بدون حد و مرز و بدون هیچ زحمتی از این هوش مصنوعی مولد در جریان کار فعلی خود استفاده کنند.

ادوبی به تازگی یک نسخه بتا از Firefly منتشر کرده که نشان می‌دهد چگونه سازندگان در تمام سطوح تجربه و مهارت می‌توانند تصاویر با کیفیت بالا و جلوه‌های متنی شگفت‌انگیز تولید کنند.

Adobe Firefly از مدل‌های هوشمند متعددی ساخته شده تا برای خدمت به مشتریانی با طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها و پیشینه‌های فنی، کاربردی باشد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...