طراحی گوشی تاشوی گلکسی زد فولد 5 در رندرهای جدید به نمایش گذاشته شد

اشتراک گذاری :

گلکسی زد فولد 5 از لولای جدیدی نسبت به نسل قبلی بهره می‌برد و احتمالاً در ماه ژوئیه از راه می‌رسد.

سامسونگ احتمالاً امسال زودتر از سال‌های قبل از نسل جدید گوشی‌های تاشوی خود رونمایی می‌کند و حالا شاهد انتشار رندرهای یکی از این گوشی‌ها، یعنی گلکسی زد فولد 5 هستیم. رندرهای جدید گوشی آینده سامسونگ را در زوایای مختلف نمایش می‌دهند.

طبق این رندرها، گلکسی زد فولد ۵ از طراحی مشابه با نسل قبلی‌اش بهره می‌برد و شاید حتی در نگاه اول متوجه تفاوت‌های آن‌ها نشوید. اما با کمی توجه، تفاوت‌های آن‌ها ظاهر می‌شود. برای مثال فلاش LED که درون ماژول دوربین اصلی گلکسی زد فولد 4 قرار گرفته است، حالا درون ماژول نیست و در سمت راست آن به‌چشم می‌خورد.

رندرهای گلکسی زد فولد 5

درحالی‌که طراحی گوشی تاشوی آینده سامسونگ تغییر چندانی را تجربه نخواهد کرد، مکانیزم لولای آن متفاوت خواهد بود و احتمالاً با لولای قطره‌ای‌شکل روبه‌رو می‌شویم. این لولای جدید چین‌خوردگی نمایشگر را در زمان بازبودن و فاصله نمایشگرها را هنگام بسته‌بودن کاهش می‌دهد.

منبع رندرهای جدید مدعی است که گلکسی زد فولد ۵ در حالت باز ابعادی برابر 154.9 در 129.9 در 6.3 میلی‌متر دارد و در حالت بسته ابعاد آن به 154.9 در 67.1 در 13.5 میلی‌متر می‌رسد. به‌لطف لولای جدید، ضخامت این دستگاه در هنگام بسته‌بودن کمتر از گلکسی زد فولد 4 با ضخامت 14.2 تا 15.8 میلی‌متر است.

گلکسی زد فولد 5 به نمایشگر درونی 7.6 اینچی و نمایشگر بیرونی 6.2 اینچی مجهز می‌شود که اگرچه ابعاد آن‌ها تفاوتی با نسل قبلی ندارد، اما به‌خاطر کاهش اندازه کلی، با حاشیه‌های کمتری در اطراف آن‌ها روبه‌رو می‌شویم.

طبق شایعات، نسل بعدی گوشی‌های تاشوی سامسونگ در ماه ژوئیه معرفی می‌شوند؛ بنابراین باید منتظر انتشار گزارش‌ها و شایعات بیشتری درباره آن‌ها در هفته‌های آینده باشیم. در کنار گلکسی Z Fold 5، سامسونگ از گلکسی زد فلیپ 5 هم رونمایی می‌کند که انتظار می‌رود پیشرفت‌های قابل‌توجهی نسبت به نسل کنونی‌اش داشته باشد.

منبع :    www.gsmarena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...